Nákupy

Kvalitná drevená posteľ do spálne

Drevená posteľ je výrazným doplnkom, ktorý oživí každú spálňu, kde spoločne s ostatným dreveným nábytkom dodá celkovému vybaveniu prírodný nádych. Pri výbere drevenej postele je však potrebné prihliadať na kvalitu použitého dreva, a najmä na to, či naozaj ide o drevený materiál, a nie nejakú formu napodobeniny či jeho imitáciu. Drevené postele sa tešia veľkej obľube už niekoľko rokov, pričom dôvodom pre ich častý výber je najmä vyššia kvalita a väčšia odolnosť, ktorá znamená zároveň aj dlhšiu životnosť.

posteľ a nočný stolík

Takáto posteľ z dreva poskytuje pre telo počas spánku poriadne pevnú podporu, keďže samotné drevo a posteľný rám, ktorý je z neho vyrobený je možné považovať za veľmi dobrú a silnú konštrukciu. Pevná a odolná drevená konštrukcia dokáže následne udržať aj väčšiu záťaž, či už hovoríme o telesnej hmotnosti, alebo naopak hmotnosti vloženého matraca a posteľného roštu. Pokiaľ snívate o krásnej drevenej posteli, ktorá vám vydrží vo výnimočnej kvalite a veľmi dobrom stave dlhé roky, možno by vás mohli uchvátiť práve postele ESTER.

drevená posteľ

Model postele ESTER zaujme práve svojím jednoduchým dreveným dizajnom, https://www.slovensko.sk/sk/agendy/agenda/_dizajny/ pričom spoľahnúť sa môžete samozrejme na hrubšiu, kvalitnú a odolnú konštrukciu, ktorá má mimoriadne dlhú životnosť. V prípade záujmu je možné dokonca k tomuto modelu postelí zohnať aj komodu alebo nočné stolíky z rovnakého dreveného materiálu, takže sa budú prevedením k sebe perfektne hodiť. Posteľ sa dá zakúpiť vo všetkých typických posteľných rozmeroch, napríklad ako jednolôžková s rozmermi 200×90 cm a 200x100xm, ale aj klasické väčšie a dvojlôžkové rozmery, napríklad 200×120 cm, 200×140 cm, 200×160 cm, 200×180 cm alebo 200×200 cm. Čo sa týka možnosti výberu materiálov a farebného prevedenia, na výber je k dispozícií model v bielej, bledší Bardolino alebo tmavší DIJON odtieň, avšak podľa konkrétneho druhu dreva si vyberiete aj z dvoch odtieňov bledšieho či tmavšieho orechového dreva alebo dubového dreva.