Nákupy

Doprajte si pekne vyzerajúce nechty

Všetky ženy sa radi upravujú, a to nielen líčením ale aj úpravou svojich nechtov. Ruky používajú dennodenne a nevyzerá pekne, keď sú nechty obhryzené a neupravené. Preto navštevujú rôzne salóny, poprípade si v dnešnej dobe veľa žien robí nechty práve doma, a to hlavne gélové. Dlho vydržia a ušetria vám mnoho času, keďže si ich nemusíte často upravovať. Nechtový eshop D-Nails.sk vám ponúka neskutočné množstvo stavebných a farebných gélov, ale aj gélové laky.

Jednofázový UV/LED gél

Tieto gély sú kvalitné a zároveň lacné, čo ocení určite každá žena. V ponuke majú UV, ale aj LED gély. Vďaka nim si dokážete svoje nechty dokonale vymodelovať a tak ukazovať svetu krásu svojich rúk. Môžete si vybrať medzi jednofázovými, stavebnými, vrchnými alebo kamuflážnymi gélmi a viac ako 800 farebnými UV/LED gélmi. Viete si s nimi vytvoriť rôzne farebné kombinácie a viete si z nich domiešať aj svoje vlastné odtiene, po ktorých túžite. Na tejto stránke si viete vybrať medzi rôznymi druhmi farieb, ako sú napríklad klasické, neon, platinum, sensation, diamond, extreme cover, mystique, epic, summer line, gold, červené a mnoho ďalšími.

AkrylGél priesvitný ružový

Objednať si viete aj gélové laky a z nich máte na výber z viac ako 240 druhov. Gélové nechty vás reprezentujú v každom kroku, preto sa im musíte poriadne venovať, nech vyzerajú skutočne pekne. Taktiež tu nájdete všetko potrebné pre modelovanie gélových, akrylových, ale aj prírodných nechtov. V ponuke si viete nájsť aj rady jednofázových alebo trojfázových gélových lakov. Nechty nemusíte mať všetky rovnaké jednofarebné ale viete si ich rôzne ozdobiť a tak im dodať nádherný vzhľad. Prelistujte si stránku a vyberte si rôzne farby gélov. Majú dlhú životnosť a tak si nemusíte neustále objednávať tie isté farby. Dopĺňajte si zásoby farieb a kombinujte rôzne farebné kombinácie. Je čisto na vás, aký typ nechtov chcete a pre ktorý sa rozhodnete. Pri objednávke je možnosť platby kartou, kde sú akceptované karty ako VISA a MASTERCARD.