Nákupy

Doprajte si senzuálnu masáž

Tiež máte radi masáže? Je to veľmi príjemná procedúra, kedy sa vám individuálne niekto venuje a odovzdáva vám energiu. Masážou existuje celý rad typov a medzi tie najúčinnejšie patrí reflexná terapia na bosých chodidlách a tiež senzuálne masáže alebo tantrické. Tantra je záležitosť prebúdzania prirodzenej sexuálnej energie, ktorá súvisí so základným vzorcom správania každého človeka, ale v dôsledku enormného stresu v spoločnosti sa bohužiaľ práve v sexualite objavuje najviac problémov a blokád.

senzuálna masáž

Senzuálna masáž sa zameriava na prirodzené prežívanie sexuality a na odstraňovanie nahromadených negatívnych vzorcov správania, ktoré tiež nazývame dedičným hriechom. Iste nie je náhoda, že práve v uvoľnení sexuálnej energie panuje najviac traum a vyslovených tabu, a to najmä v období detstva a dospievania. Mnohí z nás si potom po zvyšok života v sebe nesú veľké bludné balvany a tie im znemožňujú užiť si sex naplno, ako by chceli.

masážny olej

Cieľom senzuálnych masáží nie je teda žiadny sex s masérkou, ide tu iba o prehĺbenie vlastného emotívneho života a schopnosť plnohodnotného pohlavného styku. A možno vám budú pripadať zvláštne nasledujúce slová, ale senzuálna masáž má značný význam aj pre prevádzkovanie autoerotiky, teda masturbácie. Masturbáciou možno totiž tiež dosiahnuť duchovný vzostup na ceste za sebapoznaním, mnoho ľudí odsudzuje seba samého, neprijíma svoje vlastné telo, nevie sa s ním maznať a užiť si rozkoše, ktorú poskytujú rôzne časti tela (nielen pohlavné orgány). Masturbáciou ľahko zistíte, čo vám robí dobre, a to sa dá potom využiť v partnerskom vzťahu – niekedy je vhodnejšie aj partnerské sebaukájanie v tesnej blízkosti, kedy sa obaja partneri lepšie uvoľnia a sú potom k sebe viac úprimní a otvorení, a vy potom zistíte, že masturbovať pred partnerom, aby ste si toho užili obaja, je niekedy ťažšie, než samotný pohlavný styk.