Www

WWW stránky na všetko

Sme obklopení samými www stránkami. Vyhľadávame na nich rôzne informácie, ktoré by sme sa nikde inde nedočítali. Stávame sa čoraz závislejšími na internete a webových stránkach. Čoraz mladšie deti sedia za stolným počítačom a internetom. Prečo je tomu tak? Prečo to našim deťom dovolíme? Nie sú ešte primladí, aby sedeli stále za počítačom? Možno si tieto otázky kladiete každý deň. Avšak príde hocijaký deň a vašim deťom to aj tak dovolíte. Prečo je internet a www stránky pre nás a pre vaše deti taký dôležitý? Žijeme v digitálnej dobe. Pozeráme do obrazoviek neustále.

 

Internet

 

Píšeme si s priateľmi cez sociálne siete, pridávame fotky na sociálne siete a komentujeme rôzne príspevky a diskusie. Internet je pre nás naozaj tak dôležitý. Škoda, že už sa ľudia menej stretávajú, len si píšu pomocou sociálnych sietí.  Dnešná doba je úplne iná ako voľakedy, keď počítač neexistoval. No, o tom inokedy. Čo všetko vieme nájsť pomocou rôznych www stránok? Často si vyhľadávame recepty, informácie, správy, čítame knihy online, prihlasujeme sa do internet bankingu a pozeráme si pohyby na svojom bankovom účte, alebo len tak sme prilepení na sociálnych sieťach. Na internete si viete nájsť vhodné zamestnanie, ktoré vám bude plnohodnotne vyhovovať a budete v ňom naozaj šťastný.

 

Klávesnica

 

Cez webové stránky rôznych vysokých škôl si viete doštudovať a získať aj diplom alebo titul. Nájdete tam naozaj všetko, čo si ani len neviete predstaviť. Internet je široké spektrum informácií. Sú tu informácie z domova, ale aj zo zahraničia. Ľahko a rýchlo si viete zistiť, čo sa deje na úplne opačnom konci zemegule. Je internet pre nás naozaj taký potrebný a užitočný? Áno, je. Na to existuje jednoznačná odpoveď, na ktorej sa všetci zhodneme. Možno si sem tam kladiete otázku, čo by robili ľudia, keby z jedného dňa na druhý prestal fungovať digitálny svet a nahradil ho úplne obyčajný, ako to bolo kedysi? Skúste sa nad tým zamyslieť, či by vám minulý život naozaj vyhovoval.