Auto moto

Pružinový alebo penový matrac?

To či sa ráno zobudíme čerstvý ako rybička alebo celý dolámaný závisí od viacerých aspektov. Zálaží na tom, o koľkej ste išli spať, ako dlho ste spali a tiež v akej nálade ste išli do postele. Dôležité je aj to, či vás v noci nič nerušilo, alebo nemáte stres pred nasledujúcim dňom. Na spánok vplýva množstvo vonkajších vnemov a výnimkou nie je ani matrac do postele. Nie posteľ, ale matrac. Samozrejme, ak máte posteľ, ktorá vŕzga pri každom pretočení, bude vás v noci budiť. Ale celkový vplyv na chrbticu a kvalitu spánok má matrac. Matrac do postele si môžete vybrať podľa vlastných požiadaviek.

spánok

Kvalitný predajca matracov má v ponuke matrace rôznej kvality, zloženia či tvrdosti. A kvalitný predajca matracov by vám mal vedieť poradiť v prípade, že neviete aký matrac je pre vás najvhodnejší. A takýmto predajcom je Segum. Segum.sk je výrobca a predajca matracov na Slovensku už od roku 1993. Odborníci vám pomôžu vybrať si kvalitné matrace, aké skutočne potrebujete. A to priamo na internetovej stránke Segum.sk alebo priamo na jednej z predajní v Senici, Žiline či Bratislave.

matrac

Pružinový alebo penový matrac?

To či je lepši matrac s výplňou z peny alebo s pružinou vám nikto nepovie. Pružinové matrace sú na pocit tvrdšie a vhodnejšie pre ortopedických pacientov. Naopak penové matrace z pamäťovej peny sa dokonale prispôsobia vášmu telu a vy celú noc spíte ako na obláčiku. Pamäťové matrace sú mäkšie. Ak hľadáte kompromis, tak ideálnym riešením sú taštičkové matrace. Niekoľko menších pružín obalených mäkkou výplňou zabezpečia komfort po celú noc. Vybrať si matrac do postele, ktorý je skutočne kvalitný a prispôsobí sa najmä vášmu zdravotnému stavu či telu, nie je vôbec jednoduché. Oslovte preto odborníkov, ktorý vám s výberom a predajom matraca do postele s radosťou a ochotou pomôžu. Navštívte stránku Segum.sk ešte dnes.