Nákupy

Tantra masáže ako pozvánka k prirodzenej rozkoši

Keby sme vám položili otázku, čo je to prirodzená rozkoš, ako by ste odpovedali? Dokázali by ste odpoveď sformulovať tak, aby bola pravdivá? Ona totiž definícia rozkoše nie je taká jednoduchá záležitosť a mnohí z vás môžu mať vnímanie rozkoše trochu zastreté. Je to podobné, ako keby vám celý život od narodenia predkladali neslané pokrmy bez chuti a naraz by vám po vašej definícii rozkoše z jedla niekto naservíroval perfektnú labužnícku pochúťku, patrične osolenú a okorenenú.

tantra masáže

Najkrajšie prejavy rozkoše spravidla prichádzajú v priebehu masturbácie alebo sexu. Dosiahnutie orgazmu potom býva vrcholom takého aktu, ale záleží na tom, ako veľmi dokážete orgazmus vnímať ako rozkoš. Niektoré orgazmy môžu byť veľmi krátke a povrchné, a niekomu potom nestojí za to sa ani o nejaký orgazmus snažiť, a tak svoj život utápa v niečom inom, čo mu navodí aspoň pokoj, napríklad v alkohole, čo je pochopiteľne len falošná berlička.

ženská ruka

Schopnosť užiť si dôkladný orgazmus a mocnú rozkoš je veľký dar a poznajú ho najmä ľudia dobre psychicky naladení, spokojní a tiež nestresovaní. Títo jedinci venujú veľa času nielen práci na sebe, na svojich morálnych vlastnostiach, ale aj na telesnej schránke. Dostatočne spia a odpočívajú, primerane športujú a podstupujú aj vhodné masáže. Práve masáž dokáže človeka naladiť na veľmi pozitívnu vlnu a navodiť slastnú rozkoš, ktorú mnohí iní vôbec nepoznajú.

Najúčinnejšími masážami, čo je pre niekoho z vás možno prekvapením, sú reflexné masáže chodidiel, jemné masáže vlasatej časti hlavy a tantrické masáže. Tantra masáže sa opierajú o staroveké tradície z doby, keď ľudia lepšie využívali svoju intuíciu a mali tiež viac času sami na seba, vtedy neboli zasiahnutí stresom a mnohými povinnosťami, čo je pre nás veľkou výzvou, aby sme sa do starých dobrých časov navrátili a prevzali z nich nie vojny a krviprelievania, ale len to dobré, keď ľudstvo nebolo zastihnuté digitalizáciou a prílišným technickým rozvojom.