Auto moto

Plastové obálky s kvalitnou potlačou.

V súčasnosti množstvo internetových obchodov aj u nás na Slovensku posiela denne obrovské množstvo zásielok svojim klientom. Či už to je zasielanie kuriérom alebo poštou, každý tovar sa musí starostlivo zabaliť, aby prišiel neporušený k svojmu adresátovi. Na prepravu niektorých druhov tovarov sa využívajú kartónové krabice, no množstvo tovarov, hlavne textilnej povahy, je dnes zasielaných prostredníctvom praktických plastových obálok.

kuriér

Tieto obálky sú na prepravu ľahších produktov veľmi obľúbené, pretože zabalená zásielka zaberá minimum priestoru a s plastovými obálkami sa veľmi jednoducho manipuluje. Na zabalenie rôznych odevov je potrebných často iba pár sekúnd a zásielka je pripravená k odoslaniu. Na plastový povrch sa môžu lepiť samolepiace etikety, alebo sa adresa môže dopísať veľmi jednoducho aj obyčajnou prepisovačkou. Obálka je z vnútornej strany potiahnutá čiernou fóliou, takže pri preprave nie je vidieť dovnútra. Materiál obálky zabezpečuje dostatočnú ochranu pred poškodením a vlhkosťou.

kuriér

No tieto obálky od všetkých eshopov vyzerajú stále rovnako, takže niektoré renomované internetové obchody sa snažia už aj svoj prepravný obal odlíšiť od svojej konkurencie. Je to jedna z viacerých možností ako budovať vlastnú značku. Preto na túto skutočnosť promptne zareagovali aj výrobcovia týchto plastových obálok, a to potlačou obálok vašim návrhom. Takto sú obálky už z diaľky ľahko identifikovateľné, takže klienti vedia, od koho im zásielka prichádza. Takto si môžete objednať potisk plastových obálok od 250 ks 2packsk.sk, čo je naozaj veľmi malé množstvo, takže je to ľahko akceptovateľná ponuka aj pre menšie eshopy. Pritom ceny sú naozaj zanedbateľné a vaše zásielky budú pôsobiť veľmi profesionálne a porovnateľne s najväčšími hráčmi na trhu. Pri väčšom množstve potlačených obálok ako 250 ks môžete využiť aj zľavy, ktoré ešte vylepšia aj tak skvelú cenu za túto službu.