Nákupy

S krtkovaním to zvládnete raz dva

Máte problém týkajúci sa upchatého potrubia, kanalizácie a odtoku? Nie? Tak možno v najbližšej dobe budete mať. Samozrejme vám to neprajeme, ale človek by mal byť na takéto relatívne možné problémy pripravený. V takomto prípade bude najlepšie zavolať službu zaoberajúcu sa krtkovaním- čistením potrubí a kanalizácií s elektromechanickou technikou.

Tieto služby sú populárne aj na západe Slovenska, kde je napríklad k dispozícii krtkovanie Trnava (služba dostupná nonstop). V niektorých prípadoch, a rozhodne ich nie je málo, je skrátka najlepšie a dokonca odporučené spoľahnúť sa na profesionálny servis (už len kvôli vybaveniu a technike práce, ktoré budú použité). V konečnom dôsledku na tom môžete ušetriť, nakoľko sa vyhnete riziku vytopenia priestorov či poškodeniu potrubia.

tečúca voda

Upchatý odtok, kanalizácia či odpadové potrubie? Pomoc v podobe krtkovania dostupného nonstop sa pravdepodobne nachádza aj v blízkosti vášho mesta alebo obce, resp. takmer na celom území SR.

Usadeniny vedúce k následnému problému s upchatím a prejavujúcim sa napríklad spomaleným odtekaním či vznikajúcim zápachom z odpadového potrubia, tie môžu byť nepríjemnou súčasťou aj vášho drezu, umývadla, či napr. vane. V takomto prípade je na vzniknutú situáciu vhodné reagovať čo možno najskôr, nech sa havarijný stav v krátkosti odstráni. Opäť nezabudnite, že na to slúži odborná pomoc s krtkovaním.

Umývanie rúk

Odtoky sa upchajú relatívne ľahko. Dôvodom sú usadeniny vznikajúce vtedy, ak sem splachujeme to, čo by sme nemali. Z vecí ako napríklad ostatky z jedál, hygienické prostriedky, vlasy a chlpy, lieky, obzvlášť sa treba vyhýbať vylievaniu kuchynského oleja a iných mastnôt do drezu. V niektorých prípadoch si možno pomyslíte, že potrubie a odtoky zvládnete vyčisť aj sami známymi „babskými“ metódami. Niekedy to ale nemusí pomôcť a stávka na odbornú a rýchlu pomoc je stávkou na istotu. S krtkovaním väčšinou veci prebehnú „ako po masle“.