Nákupy

Prsia symbol krásy

Prečo sa mužom tak náramne páči tvar ženského prsia? Má to nejaký dôvod? Toto Sex tajomstvo odhalené privatportal.sk bolo. Sú na to hneď tri dôvody:

  1. Páči sa to ženám, že sa páčia mužom.

Ženy neskrývajú nadšenie, keď sú ľúbené mužmi. Keď sa im páčia. Každá žena sa poteší, ak sa jej niekto pozrie do výstrihu. Zaujme pozornosť, ktorú chcela mať. Má pocit ocenenia a dôležitosti, keď je obdivovaná mužmi. A tým pádom muži nemajú v sebe žiadnu brzdu na to, aby toto ovládali. Ženám sa to páči, tak ich budeme obdivovať za to, že sú také krásne. Jednoduchá rovnica o dvoch neznámych – mužovi a žene.

žena drží prsia

  1. Prsia v sebe ukrývajú symbol plodnosti.

Sex. Muži aj ženy sú od prírody nakódovaný k tomu, aby plodili deti. Od ďalekej minulosti nás sprevádzajú takéto prirodzené reflexy a pudy. Zatiaľ sa nevytratili, takže budú pre vývoj našej spoločnosti iste potrebné. Prsia sú prirodzeným symbolom toho, že je žena plodná. Ak sú väčšie, tak to v mužovi evokuje pocit, že bude dobre vyživovať jeho potenciálne deti.

  1. Každý chlap má pocit bezpečia, ak sa ocitne pri peknom poprsí.

Tento dôvod môže súvisieť s prapôvodným významom ženských pŕs. Pôvodne sú určené pre malé bábätká – dojčatá na kŕmenie. Stade si mužská populácia berie ten pocit bezpečia. Strava je zabezpečená a preto sa cítia bezpečne. Prežijú vďaka nim. U mužov to prekračuje do dospelosti. U žien sa tento pocit vytráca. Jedine, že by sme mali skúsenosti s bisexuálnou alebo lesbickou osobnosťou.

pomaľované prsia

Prsia sú niečo, čo bude asi obdivované mužmi už naveky. Inak by sme si ich nedávali vylepšovať a nechceli sa im ešte viac páčiť. Krásne prsia sú najkrajšou vizitkou ženy. Aj keď ich môže vidieť len jej muž, stále to stojí za zmienku. Prsia nikdy nestratia na svojej atraktivite. Sú mäkké, príjemné na dotyk a mužov dokážu neuveriteľne vzrušovať.