Auto moto

Posvieťte si všade, LED reflektor vám to umožní

Každá nová technológia by mala byť posunom vpred a zohľadňovať pritom požiadavky na ohľaduplnosť k životnému prostrediu a maximálne šetriť náklady. LED technológia, ktorou sa vyrábajú svietidlá, všetky tieto požiadavky spĺňajú, navyše sú oveľa variabilnejšie, čo ich posúva do pozície použitia aj do miest, kde sa ich predchodcovia použiť nedali a majú rovnaký výkon ako halogénové svetelné zdroje.

led-reflektor-30w-5500k-cierny-so-senzorom

Spektrum možností, ktoré LED technológia ponúka, je veľmi široké, medzi zákazníkmi sa tieto výrobky tešia veľkej obľube, pretože vedia komplexne vyriešiť osvetlenie interiérov, ale aj vonkajších priestorov a zaujímavo ich dizajnovo vylepšiť. Sú však aj praktické, napríklad reflektory môžu byť ideálnym riešením. Dokonalo zvládnu rolu dizajnového, ale podľa výkonu aj hlavného zdroja svetla. Ich prednosťami je v prvom rade vysoká úspora elektrickej energie so zachovaním rovnakej svietivosti, vyznačujú sa dlhou životnosťou, hoci počiatočné investície sú trocha vyššie, no ich návratnosť je rýchla a závisí predovšetkým od doby prevádzky a množstva používaných reflektorov, no udáva sa doba šiestich mesiacov.

Kvalitné LED reflektory nakúpite na led reflektor Ledprodukt.sk internete, predajcovia ich ponúkajú v elegantnom čiernom a bielom prevedení, každý je vybavený kvalitným MCOB čipom GENESIS, dajú sa používať v interiéroch a aj v exteriéri, a to vďaka krytiu IP65. Slim konštrukcia reflektorov pôsobí mimoriadne elegantne a dovoľuje umiestnenie aj na menej prístupné miesta a dosvietia všade tam, kam potrebujete. Každý zákazník si nájde to, čo potrebuje, pretože reflektory sa vyrábajú v typoch s rozličnými výkonmi. LED reflektory tak úspešne nahradia svojich predchodcov a osvetlia napríklad dvory, garáže, príjazdové cesty, ale vďaka jednoduchému umiestneniu a prenosnosti sa uplatnia ja v ateliéroch či dielňach, kde ich len jednoducho postavíte na vybrané miesto.

farba svetla žiarovky

LEDProdukt je spoločnosť, ktorá predáva všetky typy LED svietidiel, reflektory v okrúhlom alebo štvorcovom tvare, dováža iba kvalitné a originálne výrobky, aby zákazníkom ponúkli produkty bez nutnosti reklamácií a so zárukou dlhej životnosti.