Nákupy

Upratovacie služby najvyššej kvality

Z času na čas sa každý z nás dostane do situácie, kedy nestíha upratať svoj dom, byt, či kanceláriu, pretože ho pohltili iné povinnosti, alebo nám na také činnosti jednoducho nezostala energia. Na tom nie je vôbec nič zlé. Nemusíte sa stále len naháňať a stresovať sa. A už vôbec nie vtedy, keď to môžete vyriešiť rýchlo a bez akejkoľvek námahy. Urobte si pekný deň s rodinou a priateľmi a upratovanie nechajte na profesionálov. Spoločnosť Grant, upratovací servis sa o dokonalú čistotu Vašich priestorov s radosťou postará. Nezáleží na tom, či je sviatok, víkend alebo v akú hodinu potrebujete naše služby.

dezinfekcia

Predmetné priestory upraceme a precízne vyčistíme kedykoľvek, pričom absolútnou samozrejmosťou je diskrétnosť, ktorú Vám zaručujeme. Naše služby upratovacie a čistiace služby ponúkame v Poprade, Kežmarku, Spišskej Novej Vsi a vo Vysokých Tatrách. Využívať môžete službu pravidelného upratovania, jednorazového upratovania, pravidelného upratovania priemyselných priestorov, či službu expresnej dezinfekcie. V oblasti upratovania podnikáme už od roku 1995, čiže disponujeme nielen skúseným personálom, ale používame overené techniky pre čo najlepší výsledok a spokojnosť klienta.

čistenie žalúzií

Zároveň vlastníme široké spektrum profesionálnych čistiacich prístrojov, vďaka ktorým budú Vaše priestory upratané a vyčistené tak, ako nikdy predtým. Termín a aj špecifiká upratovania, ktoré od nás očakávate, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle 0905 357 249. Ak by ste si s nami chceli dohodnúť osobnú schôdzku, urobte tak, prosím, telefonicky alebo e-mailom na adrese jgaran@upratovanie-grant.sk a následne za nami môžete prísť do našej kancelárie, ktorá sídli na adrese Hraničná 668/4 v Poprade. Vo Vašich požiadavkách Vám vyjdeme maximálne v ústrety a postaráme sa o to, aby ste boli s výsledkom upratovania nadmieru spokojný.