Nákupy

Svietidlá najvyššej akosti

LED produkt s.r.o. je pôvodom slovenská firma stále aktívne pôsobiaca na Slovensku, a to konkrétne na ulici Kasárenská v Senci. Na ich internetovom eshope, ktorý je spojený s ich oficiálnou webovou stránkou nájdete množstvo kategórii produktov, svietidiel a príslušenstva k nim. Hovoríme tu o LED položkách ako zrkadlách, žiarovkách, pásoch s prúdovým driverom alebo vysokosvietivých, pásikoch, kompletných sadách, ovládačoch, napájacich zdrojoch, lištách, profiloch, spojkách, konektoroch, reflektoroch, vodičoch, paneloch, stropných svietidlách, moduloch, pouličných a priemyselných svietidlách a ďalších.

svietidla

Ponuka produktov tejto spoločnosti je skutočne pestrá, až sa azda budete čudovať, ako je možné skladovať po hromade toľko rôznych výrobkov. Na tento internetový e-shop sú zo strany zákazníkov len samé pozitívne ohlasy. Slovenská spoločnosť LED produkt s.r.o. získal hneď dve ocenenia. Prvým je ocenenie SHOP ROKU 2018 v kategórii cena, kvalita osvetlenia, v ktorej LED produkt s.r.o. získal cenu víťaza. Druhým ocenením je SHOP ROKU 2020 v kategórii cena, kvalita osvetlenia, kde síce spoločnosť LED produkt s.r.o. neobhájila svoju zlatú priečku spred dvoch rokov, ale dostala sa medzi finalistov.

retaz

Úchytka spojovacia https://www.ledprodukt.sk/led-listy-profily/201-uchytka-spojovacia-pre-klasik-rohova-zapustena-zapust-hlboka-zadna je jeden z radov množstva ponúkaných výrobkov, ktoré môžete u tejto firmy zakúpiť. Nájdete ho pod kategóriou LED lišty, profily, ktorú si rozrolujete a vyberiete si možnosť Príslušenstvo. Táto spojovacia úchytka je vhodná pre profily klasik, rohový, zapustený, zapustený hlboký a zadný. Jej predajná cena je 0,60 eur bez DPH, 0,72 eur po pripočítaní DPH. Súvisiaci tovar, ktorý si môžete pozrieť k tejto spojovacej úchytke je LED lišta zadná v bielej alebo čiernej farbe, LED lišta povrchová vo farbách strieborná, čierna a biela, LED lišta rohová v troch prevedeniach a podobne.