Nákupy

Džínsy pánskeho strihu

Podľa našej nálady niekedy vyberáme aj svoj outfit. Niekedy ráno jednoducho nemáme náladu na vymýšľanie a kombinovanie oblečenia. Vtedy sa nám mimoriadne hodia klasické džínsy s dlhoročnou tradíciou. Vďaka džínsom nemusíte rozmýšľať nás outfitom veľmi dlho. Ku klasickým rifliam sa hodí takmer čokoľvek a záleží len na udalosti, kam si džínsy zvolíte. Je niekoľko strihov džínsov, ktoré sú na bežné nosenie a pre každú ženu. Skinny a slim džínsy sú bežný úzky strih riflí, ktoré sú v dnešnej dobe mimoriadne populárne. Ide o jednoduchý, nevýrazný strih, ktorý nie je ničím extravagantný a preto je vhodný na každodenne nosenie do obchodu či prechádzku.

džínsy

Pokiaľ chcete pomocou džínsov zaujať a máte v hlave niečo výraznejšie, ideálnym riešením sú zvonové džínsy. Zvonový strih džínsov je od kolien voľnejší a pri členkoch široký. Zvonové džínsy sú viac viditeľným kúskom v outfite. Preto to s kombináciou ďalších prvkov oblečenia nemusíte preháňať. Vrch oblečenia môžete zvoliť skôr obtiahnutý a nenápadný, aby ste nechali vyniknúť opäť populárne zvonové džínsy. Ďalším strihom, ktorý hviezdi najmä u mladej populácie sú boyfriend džínsy. Dámske rifle na pánsky spôsob strihu si našli množstvo milovníčok. Na každodenné, voľnočasové nosenie sú boyfriend džínsy ako stvorené.

džínsy

Zvýraznia pás a pohodlné sú na stehnách. Vzhľadom na ich streetstylový vzhľad sa k nemu hodí aj zvyšok outfitu ladený v podobnom štýle. Nemusíte sa báť ani kombinácie so športovými kúskami a tenisky sú k boyfriend džínsom ako stvorené. Nájsť všetky moderné strihy džínsov a ešte k tomu aj v dobrej kvalite dá niekedy zabrať. Obchody sa väčšinou stále zameriavajú na klasiku a nájdete v nich najmä bežné skinny džínsy. Navštívte preto stránku bigstarjeans.sk a pozrite si aktuálnu ponuku dámskych džínsov rôznych strihov podľa najnovšej módy.