Nákupy

Rozhodnite sa pre čiernu

Milujete čiernu? Máte rady pohodlné šaty na akúkoľvek príležitosť? Záleží vám na osude našej planéty, a preto využívate aj recyklované materiály? Ak ste odpovedali trikrát áno je model, ktorý by sa vám pekne vynímal v šatníku. Šaty robia človeka, ako sa vraví a dokážu veľa vypovedať. V tomto modeli sa jednoduchosť spája s krásou, a práve o tom sú tieto šaty – podčiarknu prirodzenosť, vďaka nim sa budete cítiť komfortne, no nie nenápadne. Na výrobu šiat sú používané recyklované materiály, čo je skvelé opakované využitie tkanív, signalizujúce šetrnosť k životnému prostrediu, ktoré by sme si všetci mali vážiť.

čierna

Decentný oválny výstrih a dĺžka do polovice stehien je ukazovateľom vkusnej elegancie – model nie je prezdobený, ale všetky jeho zložky sú vyvážené a kompaktné. Šaty sú pekne doplnené dlhšími rukávmi s miernym nafúknutím, ktoré tiež poukazujú na vycibrený vkus. Moderné, sebavedomé ženy vedia, že ich úspech spočíva vo vyzretej osobnosti, intelekte, schopnostiach a odvahe. A môže byť lepšia farba ako čierna? Zoštíhľuje, dá sa kombinovať so všetkým a využiť hocikde, ozvláštniť s výraznými farebnými prvkami bez toho, aby to pôsobilo prečačkane.

čierne šaty

Polyester patrí k materiálom, ktoré sú flexibilné a ľahko formovateľné, môže sa prať ručne a rovnako tak žehliť. Za cenu 30 eur získavate dlhodobú kvalitu do každého ročného obdobia, na množstvo akcií a veríme, že sa čoskoro stane vaším obľúbeným módnym kúskom. BIG STAR sa neobmedzuje len na sukne a šaty rozličnej dĺžky a strihov, ale aj na artikel z džínsoviny – viete si vyskladať dokonalý model do každého počasia. Nielen vy, ale aj celá rodina – v ponuke sú aj mužské a detské typy oblečenia a zakrátko sa BIG STAR môže stať vašou rodinnou značkou. Konkrétne dámske čierne šaty Emiliana Bigstarjeanssi viete objednať na našom webe, tak neváhajte.