Nákupy

Nezabudnuteľná tantra masáž

Tantrická masáž je rokmi overený druh erotickej senzuálnej masáže, ktorý vykonáva masér či masérka svojím nahým telom s použitím masážnych éterických olejov. Ponúka dokonalú možnosť uvoľnenia tela a mysle, preverí vašu schopnosť vydržať pokušenie vyvrcholenia pri mimoriadne intímnom a vzrušujúcom dotýkaní po celom tele a navyše vás dostane do sveta slasti a radosti z erotiky. Taktiež je skvelým prostriedkom na spoznávanie vlastného tela tým najpríjemnejším spôsobom.

tantra masérka

Tantra nie je len masáž a erotika, je to aj rituál plný intimity a porozumenia. U nás sa váš zážitok začína už relaxačným kúpeľom a úvodným rituálom s masérkou, počas ktorého naviažete bližší osobný kontakt, spoznáte sa a naladíte sa na rovnakú energiu. Nasleduje samotná relaxačná senzuálna masáž v príjemnom prostredí, kde sa masérka venuje výlučne len a len vám. Použité sú aromatické masážne oleje a v atmosféru dotvárajú sviečky a relaxačná tantrická hudba. Po masáži taktiež nasleduje očistný kúpeľ a posledným krokom je záverečná celková relaxácia s bylinkovým čajom, kde máte priestor na vlastné myšlienky.

masážny olej

U nás v Tantra Diamond je na prvom mieste váš komfort a nezabudnuteľný zážitok z celej masáže. Postarajú sa o vás šikovné rúčky našich profesionálne vyškolených a pripravených masérok, pre ktoré je tantra životným štýlom. Na výber máte z viacerých druhov masáží a je len na vás, ktorú variantu si zvolíte. Ak ste začiatočník, nemusíte sa obávať. Naše šikovné slečny vás rady zavedú do tajomstiev erotických masáží a všetko vám starostlivo vysvetlia. Nahé telá, silné pokušenia a neutíchajúce erotické pnutie- presne to je tantra. Neváhajte a využite nás objednávkový formulár na internetových stránkach, alebo si svoj termín zarezervujte telefonicky. Naše dievčatá sa vás už nemôžu dočkať. Tak si doprajte tento jedinečný intímny senzuálny zážitok a uvidíte, zaručene nebudete ľutovať.