Nákupy

Nech váš chutný obed príde za vami!

Veru, je sa na čo tešiť, keď si spomenieme na obľúbenú reštauráciu alebo príjemnú obedovú prestávku, kedy si môžeme dopriať dobré a chutné jedlo. Tam, kde sa varí s láskou, tam sa ľudia a klienti radi vracajú. Chutné jedlo, kvalitné a zdravé jedlo, je jednoducho základom nášho dobrého trávenia a mali by sme na svoje zdravie brať veľký ohľad. Každý už vie, čo mu robí dobre, naopak, čo mu nesedí, alebo čomu by sa mal vyhýbať.

Existujú mnohé rôzne spôsoby stravovania. Niektoré sú len módnym výstrelkom a niektoré pretrvávajú dlhý čas. Dnes už je veľmi bežné aj stravovanie bez mäsa a podobných produktov, dokonca aj vegánske stravovanie bez mäsa a živočíšnych produktov, vrátane tých mliečnych. Každý si teda hľadá to najlepšie pre seba a svoje stravovanie.

menu obedové

Keď už sme si na to v pandémii zvykli, niekedy je príjemné keď náš obed príde jednoducho za nami. Chutné jedlá sa dajú objednať dnes už aj s donáškou, ktorá je čoraz viacej populárna, vyhľadávaná a preferovaná. Pre prípady, že sa nám veľmi do reštaurácie nechce alebo naozaj nemôžeme, nemusíme sa hneď vzdávať svojho obeda.

rozvoz menu

Ak bývate alebo pracujete v Bratislave v časti Ružinov a Prievoz, môžete napríklad využiť rozvoz menu prievoz https://www.gurmanskydvor.sk/. Menu je v tejto miestnej reštaurácii, ktorú už zákazníci roky poznajú a navštevujú, na spôsob domácej kuchyne a má veľa možností na výber. Asi 5 druhov jedál je každý pracovný deň na výber a ešte k tomu nejaké tie „minútky“ a zvyčajne aj dva druhy polievky. To už sa iste dá vybrať a veríme, že vám bude aj chutiť. Keďže jedlá sú označené aj alergénmi ľahko si môžu vybrať aj ľudia s špecálnym stravovaním, napríklad bez mäsa, bez vajec, bez pšenice a podobne.

Rozvoz v Prievoze teda máte zabezpečený a keď sa spojíte viacerí a objednáte viacej porcií, budete to mať určite aj výhodnejšie, čo sa týka poplatku za dovezenie obeda. Určite sa pozrite na link v článku a ďalšie podrobnosti o reštaurácii Gurmánsky Dvor.