Nákupy

Vianočné svetlá

Na stránke veselevianoce.sk nájdete množstvo vianočných svetelných reťazí, ktoré dokážu prekrásne doladiť celkový vzhľad Vašej vianočnej výzdoby. Vianočné LED reťaze sú v rôznych dĺžkach a farebných prevedeniach. Nájdete tu svetelné reťaze v dĺžkach od 10 metrov, pričom si ich môžete pomocou jednoduchého EASY – CONNECT napojenia predĺžiť podľa Vašich potrieb. Nájdete tu reťaze vhodné pre inštaláciu vo vnútornom prostredí a teda vhodné pre interiér ale taktiež reťaze vhodné pre vonkajšie prostredie a teda pre exteriér. LED reťaze vonkajšie majú vyššiu IP ochranu ako je to pri vnútorných, interiérových svetelných LED reťaziach, preto je nutné dať si na toto kritérium pozor pri ich objednávaní.

vianočná výzdoba

Pri vonkajšom vianočnom osvetlení sa môžete tešiť na krásnu vianočnú atmosféru, ktorú bude už z diaľky krásne vidieť a vy sa tak môžete pýšiť krásne vyzdobeným domom. LED reťaze vonkajšie je možné si u nás zakúpiť už od 10 metrových dĺžok, vo viacerých farebných prevedeniach. Napríklad pri LED studenej bielej reťazi s dĺžkou 10m je možné vybrať si takzvaný Flash efekt, za pomoci ktorého tieto svetelné reťaze preblikávajú, čo dodáva celkovému vzhľadu svetiel trblietajúci sa efekt. Pri tejto svetelnej reťazi bliká každá piata dióda. Táto reťaz je rozdelená do dvoch segmentov, pri čom spolu tvorí až 10m dlhú reťaz.

vianočné svetlá

Túto si však viete predĺžiť podľa Vašich potrieb za pomoci jednoduchého EASY – CONNECT, s ktorým môžete takto napojiť až 30 balení LED svetiel na jeden napájací kábel. Samozrejme, tieto svetelné reťaze či už s funkciou FLASH – efektu, alebo bez neho, si viete zakúpiť aj v iných farebných variáciách, ako je napríklad teplá biela, studená a mnoho iných. Pri LED svetelných reťaziach sa nemusíte obávať vysokých účtov za elektrickú energiu, a v pohodlí si môžete túto krásnu svetelnú výzdobu užívať po celý deň či noc. Tieto svetelné reťaze majú minimálnu spotrebu elektrickej energie.