Nezařazené

Dostupný notebook pre všetkých


Notebook ASUS R517SA-XO208T
 
Na pracovné notebooky sú všeobecne kladené tie najvyššie nároky. Očakáva sa, že budú hlavne ľahko prenosné, dostatočne reprezentatívne a tiež nadštandardne výkonné. V praktickom živote sa ale bohužiaľ vyššie uvedené požiadavky viac či menej vylučujú a nezostáva tak, sa aspoň v jednom ohľade zmieriť s kompromisom. Nie je tomu tak však u notebooku ASUS R517SA-XO208T.

tablet
 
–        Cenovo dostupný notebook, do ktorého má určite cenu a zmysel investovať.
–        Výhodou je jeho veľký a matný displej, na ktorom pri práci nerušia žiadne odlesky svetla.
–        Pre väčšinu kancelárskych činností a pohodlné sledovanie filmov plne dostačuje HD rozlíšenie, rozprestreté na obrazovke s 15,6 palcovou uhlopriečkou.
–        Na notebooku je nainštalovaný operačný systém Windows 10 Home, pre bežné použitie.

–        Chod tohto počítača je veľmi svižný, rýchly a stabilný vďaka kombinácii dvoj jadrového procesora Intel Celeron N3060 a 4 GB operačnej pamäte.
–        Stroj si dobre poradí aj s graficky náročnejšími aplikáciami a hrami vďaka integrovanej grafickej karte Intel HD Graphics 400.
–        Výkon notebooku je koncipovaný tak, aby užívateľovi ponúkol bezproblémový a plynulý chod, pri zachovaní nízkej spotreby.
–        Pre túto radu je typické spracovanie z jedného kusu odolného pozinkovaného hliníka s ikonicky zabrúseným povrchom
–        K väčšiemu užívateľskému komfortu prispieva podsvietená klávesnica a k vyššiemu zabezpečeniu zase čítačka odtlačkov prstov.
–        Nároky na mobilitu notebooku potom plní kompaktné prevedenie, ktoré prináša menšiu hmotnosť.

macbook

–        Báječne sa tento notebook hodí pre každodenné prenášanie, kedy o ňom v taške alebo špeciálnej brašne nebudete ani vedieť.
–        Táto veľmi nízka spotreba má vplyv na výdrž jeho batérie, ktorá dosahuje až šiestich hodín na jedno nabitie.
–        Ten kto si objedná notebook v e-shope Mironet, získa ako darček štýlovú tašku pre pohodlné prenášanie v hodnote 143 Euro.