Nákupy

Ako zviesť ženu?

Ako zviesť ženu Privatportal.sk? Odpoveď spočíva paradoxne v jednoduchosti ako takej. Všetci chápeme zvádzanie inak, či už ako správanie smerujúce k milostným aktivitám alebo ako správanie zahŕňajúce aj lásku a smerujúce k vzťahu. Aj tak sa ale určite zhodneme na tom, že to vnímame individuálne. Začneme teda pekne od začiatku. Pred akýmkoľvek druhom zvádzania si musíme odpovedať na základné typy otázok.

1. Prečo chcem danú ženu zviesť?

Páči sa mi už dlhšie? Je to len chvíľkové a chcem využiť príležitosť? Alebo len chcem vedieť ako na to? Čo mi to dá? Čo to dá jej? Čakám od nej potom niečo viac? Čaká azda ona odo mňa niečo viac? Chceli by sme spolu mať niečo viac ako len úlet? Mám https://www.helpforenglish.cz/forum/thread/18358-mam-se-dobre romantické alebo sexuálne zámery?

intímna chvíľa muža so ženou

Páči sa mi už dlhšie

V tomto prípade musíme uvažovať na úrovni, nerobiť nepremyslené kroky a byť sám sebou. Ak sa nám páči dlhšie, určite budeme vedieť čo má rada, aké kvety sa jej páčia, aké má koníčky, akú má rada farbu a kam rada chodí či čo rada je. Dôležitá je prirodzená a nenútená komunikácia, správnym krokom je rande. Ak je to na vás príliš seriózny názov, alebo sa bojíte, že ju odstrašíte, pozvite ju jednoducho von. Pokojne sa to môže niesť aj v kamarátskom duchu. Dôležité je pamätať na to, že nie všetko musí ísť zhurta a všetci máme rôzne intervaly na to kým sa nám niekto zapáči. Pri ceste na rande/stretnutie nestresujte. Všetko bude fajn a tak ako má byť ak budete sami sebou. Nepretvarujte sa. Ste super, a ak je tá žena tiež super tak to uvidí, a ak nie tak nemáte čo ľutovať. Späť teda k stretnutiu a k veciam čo o nej viete. Ak má rada kvety, alebo iné pekné drobnosti kľudne jej ich kúpte a prekvapte ju, ak má rada prechádzky alebo filmy, zoberte ju do kina a potom na večernú prechádzku. Hlavne buďte kreatívni. Pri stretnutiach nezabudnite na zdvorilosť a letmé dotyky, tie spravia veľa. Ak sa všetko vyvinie tak ako má a city budú vzájomné ani sa nenazdáte a budete v siedmom nebi. Túto taktiku môžeme zvoliť aj za predpokladu, že to so ženou až tak vážne nemyslíme a máme tie svoje ALE dôvody. V tomto prípade a pri častom praktikovaní ale riskujeme, zlú povesť.

žena s klobúkom

Páči sa mi dlhšie ale…?

Nesmieme zabudnúť ani na prípad, že sa vám síce páči dlhšie ale nechcete sa viazať, ani mať dlhodobú kamarátku s výhodami či niečo podobné. V tomto prípade je na mieste zistiť či to má daná žena rovnako. Nechcete predsa spať s človekom, ktorý s vami spať tak úplne nechce a už vôbec nechcete niekoho ťahať za nos len preto aby sa s vami vyspal. V tom prípade by ste mohli byť v najbližšej dobe po zvedení, označovaní veľmi pejoratívnymi pomenovaniami.

Všeobecne ale platí, že zvádzanie za účelom intímneho zblíženia nie je jasné obom stranám rovnako. Ak sa chceme votrieť do priazne ženy už vyššie spomenutými skutkami, dotykmi, darčekmi či hranou synchronizáciou v obľube vecí, musíme rátať aj s tým, že ak to preženieme, vysvetlí si to ako snahu o vzťah. Preto pozorne uvažujme nad tým čo, s kým a komu spravíme, lebo vzťahy a intímnosť sú hlbšie než si myslíme.