Nákupy

Uvoľnite sa a dobite stratenú energiu prostredníctvom tantra masáže

V jednej chvíli sa cítime na vrchole, plní síl a máme pocit, že svet je gombička, niekedy ale naopak na nás dopadne akási prázdnota, strata energie a vášne. No a práve vtedy si musíme nejakým spôsobom spraviť radosť a vrátiť do nášho života potrebný elán. A možno by ste neverili, že čerstvá životná sila sa dá získať obyčajnými dotykmi od druhej osoby!

masáž ramien

Teda presnejšie nie „obyčajnými“ dotykmi, ale tými, ktoré čerpajú z umenia tantrickej masáže a ich sprostredkovateľkou je ideálne atraktívne slečna alebo žena, ktorá však samozrejme takisto pozná techniky tantry a jej originálne postupy. V danom obore tak za sebou musí mať nejakú prax. No a pokiaľ sa tento faktor skríži s jemnými ženskými rukami príjemnými na dotyk, výsledok môže byť len veľmi dobrý, a teda efektívny pre uvoľnenie nahromadenej negatívnej energie, čím sa vytvorí priestor pre čerpanie tej novej, ktorú čerpáte prostredníctvom spomenutej tantrickej masáže.

V súčasnosti tantra salóny dokážu poskytnúť príjemnú masáž spoločne s jemnou erotikou či vzrušujúcejším zážitkom, čo už ale záleží tiež od toho, akú techniku si vyberiete z dostupnej ponuky. Každopádne ich originálna podstata tkvie v tom, že zmyselné dotyky sa orientujú na celé telo, pričom sa nevynechávajú ani intímne oblasti, pretože ako už možno viete, tantrická masáž je špecifická a pracuje takisto s našou sexuálnou energiou.

žena v spodnom prádle

Preto si spoločnosť tieto a podobné služby vo všeobecnosti spája so službami erotických salónov. Treba však dodať, že práca so sexualitou a dotyky v intímnych miestach vychádzajú v prípade tantry z poznania, ktoré nás učí, že sexualita je jednou z najdôležitejších životných esencií a práve preto si aj táto stránka nášho ja zaslúži pozornosť a príjemné rozmaznávanie. V neposlednom rade tiež uvoľnenie negatívnych blokov, ktoré sa dajú pomocou tantry odstrániť a dokonca môže ísť o prevenciu až liečbu napr. erektilnej dysfunkcie či iných sexuálnych problémov u mužov, ako aj u žien.