Nákupy

Novodobá možnosť sídla

z ze:12pt“>Sídlo firmy sa všeobecne chápe ako adresa, kde daná spoločnosť pôsobí či sídli. Sídlo pritom môže byť odlišne ako miesto výkonu podnikateľskej činnosti. Niektoré firmy na svoju činnosť ani žiadne sídlo nepotrebujú. Jedna sa o firmy, ktoré sa pohybujú napríklad v odvetví, ako je IT služby či nejaké poradenstvo. Niektorý podnikatelia, čiže firmy majú svoje sídlo zápisné na svojej adrese trvalého bydliska. Takýto krok, ale nemusí byť stále výhodný, aj keď sa zdá, že je plný výhod a benefitov, ktoré vám zjednodušia prácu a tiež ušetria nejaké tie financie. Hlavná nevýhoda spočíva v tom, že súkromie sa vám bude často krát miešať s prácou. Čiže to už vlastne ani žiadny súkromný život nebude, ale akýsi “hybrid“. A takýto “hybrid” málokto chce keďže neprináša požadovanú efektivitu, pohodu a následne ani výsledky, ktoré vás rozhodne, ako podnikateľa zaujímajú.

sídlo

Pliesť sa vám bude aj vaša pošta či už súkromná alebo tá firemná. Ľahko sa môže, preto stať, že stratíte prehľad, čo už je vlastne súkromná vec a, čo záležitosť vašej firmy. Existuje, ale jedno výhodne a komfortne riešenie. Mnohí podnikatelia to riešenie poznajú pod názvom virtuálne sídlo sro 41business. O, čo ide? Jedna sa o novodobý druh sídla, ktorý je možne realizovať a následne aj využívať vďaka dnešnej modernej dobre plnej inovácii. Určite ste si už zvykli, že v dnešnej dobe sa už nemusíte namáhať ani nikam chodiť či niečo fyzické vykonávať keďže virtuálny svet nám ponuka také služby o akých mohli ľudia pred “trebárs“ tridsiatimi rokmi len “zúfalo” snívať. Virtuálne sídlo je taktiež jednou z virtuálnych služieb, ktoré si tak podmanili svet, že nám uľahčujú naše činnosti spojené s podnikaním. No nie každý o takejto službe počul keďže je ponúkaná, len pre podnikateľov, živnostníkov či pre občianske združenia.

sdílo

Ako podnikateľ nemusíte, teda vlastniť žiadne fyzické sídlo nato, aby ste mohlo podnikať a tiež využívať základné ale aj doplnkové služby, ktoré vám tato služba ponuka. Bližšie sa jedna o služby spojené s príjmom pošty, jej archivácie či pre posielanie na konkrétnu adresu klienta. Ako som spomínal všetci klienti majú možnosť využiť aj doplnkové služby, ako napríklad skartovanie pošty, notifikácie odosielané SMS či služby súkromnej asistentky. Obrovskou výhodu oproti ostatným sídlam je aj nízka cena keďže ide o službu. Mesačne vás, teda takéto bežne virtuálne sídlo vyjde na nejakých 15 eur. V ponuke je niekoľko balíčkov, čo sa týka služieb uvedená suma, teda môže byť za istých okolnostiach aj vyššia, ale aj nižšia.