Nákupy

Čisté odpadové potrubia

Zanesené alebo upchaté odpadové potrubia vedia narobiť mnoho problémov. Poznáte to. Zo začiatku vám začne pomalšie odtekať voda, neskôr už neodteká pomaly vôbec a vy neviete čo s tým. Zabudnite na zdĺhavé trápenie sa svojpomocne pri čistení, ktoré aj tak nedopadne podľa vašich predstáv a takto len zbytočne míňate čas, ktorý ste mohli stráviť so svojimi blízkymi alebo pri práci. Modernému čisteniu odpadov sa venujeme profesionálne. Vaše zanesené odpady vyčistíme s použitím funkčnej a modernej techniky jednoducho a efektívne. Pri odpadových potrubiach je dôležitá preventívna údržba.

čistenie odpadov

Tak ako preventívne nechávame kontrolovať napríklad komíny v domácnosti, tak isto aj potrubia si zaslúžia nejakú preventívnu pozornosť. Vždy je predsa lepšie preventívne odpady prečistiť, než ako neskôr riešiť vážne problémy, s ktorými už je práce oveľa viac a samozrejme je to náročnejšie aj na financovanie. Pravidelná starostlivosť o potrubia sa vám vráti v podobe bezproblémovej prevádzky a tiež takto ušetríte aj svoje financie za drahé opravy.

Čistenie odpadov alebo inak nazývané aj ako krtkovanie sa vykonáva pomocou moderných vybavených prístrojov. Na krtkovanie používame systém elektromechanického čistenia, kedy sa do potrubia zavedie oceľová struna elektromotora, ktorý rozvibruje strunu a tak spriechodní upchaté potrubie. Pri preventívnom čistení využívame vysokotlakové čistenie, ktoré dokáže zo stien potrubí dokonale odstrániť zvyšky a nahromadené usadeniny.

preventívne čistenie potrubí

V prípade záujmu nás môžete kedykoľvek kontaktovať na uvedenom telefónnom čísle alebo jednoducho môžete vyplniť kontaktný formulár, a my sa vám čo najskôr ozveme. Výsledná cena za službu je v porovnaní s konkurenciou v tej najspodnejšej hodnote. To, koľko si budeme účtovať za prácu závisí od konkrétneho výkonu. Dopravu k vám si neúčtujeme a u nás vám žiadne skryté poplatky nehrozia. Ak viete, že máte problém alebo by ste radi venovali pozornosť prevencii čistých potrubí, neváhajte a kontaktujte nás.