Kvalitné matrace Segum

Spoločnosť SEGUM má na Slovensku bohatú históriu od roku 1992. Aktuálne má prevádzky v Bratislave, Žiline a Senici. Firma nesie prvenstvo na Slovensku vo výrobe matracov Bánská Bystrica s používaním prírodných materiálov. S vývojom spoločnosti na základe potrieb trhu a zákazníkov sa postupne rozširovalo portfólio výrobkov a menil sa dizajn, ktorý aktuálne spĺňa požiadavky nielen zdravotnej nezávadnosti, ale aj udržateľnosti, ekonomickej úspornosti a komfortu. Aj tie najlacnejšie matrace spĺňajú vysoké normy kvality a sú vyrobené na mieru, takže sa dokonale prispôsobia potrebám zákazníka.

posteľ

Medzi pružinovými matracmi sú obľúbené modely s obsahom základnej pružiny Bonell, ktorá má dlhú životnosť a poskytuje najtvrdší pocit pri spaní. Taštičkové matrace využívajúce pružiny americkej značky Leggett, ktoré sa dokážu dokonale prispôsobiť tvaru tela, a tým vytvoriť optimálne podmienky pre zdravý spánok. Matrace s pamäťovou (memory) penou – viskoelastická pena umožňuje prispôsobiť sa telu podľa telesnej teploty a hmotnosti, minimalizuje tlak na telo, čím sa vytvára opora pre chrbticu, čo ju robí veľmi vhodným materiálom do zdravotníckych a terapeutických zariadení. Novinkou na trhu sú matrace so studenou penou. Snúbia v sebe lepšiu tvarovú pamäť a obzvlášť cenené sú v tejto kategórií antibakteriálne a hypoalergénne matrace vyrobené švajčiarskou firmou Santized.

rošty

Pre milovníkov tvrdších matracov s dlhšou životnosťou sú určené matrace s komfortnou penou. Medzi najkvalitnejšie matrace patria sendvičové matrace vyrobené špeciálnymi technológiami z latexu a pružných kokosových plátov. Špeciálnou skupinou sú detské matrace z kolekcie BABY so zárukou zdravotnej nezávadnosti. Pre náročných zákazníkov sú v ponuke matrace SILVER s moderným dizajnom, matrace PREMIUM pre alergikov a špičkou na trhu sú exkluzívne na mieru ručne vyrábané matrace z kolekcie ROYAL­­­­­­­­­­. Okrem širokého sortimentu matracov spoločnosť ponúka aj postele, vankúše a paplóny prípadne ďalšie príslušenstvo – rošty, topery a chrániče či náhradné poťahy. Ponuka je rozšírená aj elegantné nočné stolíky a komody, ktoré vkusne doplnia prostredie spálne. Viac informácií o ponuke, cenníku a možných objednávkach nájdete na našom webu.